Badem, iç, kavulmuş Kalorisi ve Besin Degerleri
Badem, iç, kavulmuş, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 600 kalori, 20.6g protein, 10.4g karbonhidrat ve 50.2g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 600 kcal |
| Protein | 20,6 g |
| Karbonhidrat | 10,4 g |
| Yag | 50,2 g |
| Lif | 12 g |
| Seker | 2,7 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 1,9 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet