Bazlama Kalorisi ve Besin Degerleri
Bazlama, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 224 kalori, 5.8g protein, 48.3g karbonhidrat ve 0.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 224 kcal |
| Protein | 5,8 g |
| Karbonhidrat | 48,3 g |
| Yag | 0,1 g |
| Lif | 3,1 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,4 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet