Biber salçası Kalorisi ve Besin Degerleri
Biber salçası, Türk mutfağında sıkça kullanılan bir sebzedir. 100 gramında 112 kalori, 2.4g protein, 23.4g karbonhidrat ve 0.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 112 kcal |
| Protein | 2,4 g |
| Karbonhidrat | 23,4 g |
| Yag | 0,4 g |
| Lif | 2,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,4 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet