Bisküvi, bebe Kalorisi ve Besin Degerleri
Bisküvi, bebe, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 459 kalori, 4.1g protein, 70.2g karbonhidrat ve 17.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 459 kcal |
| Protein | 4,1 g |
| Karbonhidrat | 70,2 g |
| Yag | 17,2 g |
| Lif | 3,5 g |
| Seker | 23,0 g |
| Sodyum | 0,2 mg |
| Doymus Yag | 6,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet