Börek, ıspanaklı, dondurulmuş Kalorisi ve Besin Degerleri
Börek, ıspanaklı, dondurulmuş, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 280 kalori, 4.9g protein, 32.3g karbonhidrat ve 13.8g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 280 kcal |
| Protein | 4,8 g |
| Karbonhidrat | 32,3 g |
| Yag | 13,8 g |
| Lif | 3,4 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,4 mg |
| Doymus Yag | 4,3 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 dilim | 150 g | 420 | 7,3 | 48,4 | 20,7 |
| 1 porsiyon | 200 g | 560 | 9,7 | 64,5 | 27,7 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet