Börülce, konserve Kalorisi ve Besin Degerleri
Börülce, konserve, Türk mutfağında sıkça kullanılan bir sebzedir. 100 gramında 114 kalori, 2.5g protein, 23.3g karbonhidrat ve 0.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 114 kcal |
| Protein | 2,5 g |
| Karbonhidrat | 23,3 g |
| Yag | 0,3 g |
| Lif | 3,9 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet