Buğday, un, ekmeklik, tip 850 (kül, kuru maddede ≤ % 0.85) Kalorisi ve Besin Degerleri
Buğday, un, ekmeklik, tip 850 (kül, kuru maddede ≤ % 0.85), karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 349 kalori, 7.6g protein, 74.1g karbonhidrat ve 1.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 349 kcal |
| Protein | 7,6 g |
| Karbonhidrat | 74,0 g |
| Yag | 1,6 g |
| Lif | 4,3 g |
| Seker | 1,8 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet