Bulgur, pilavlık, Gaziantep Kalorisi ve Besin Degerleri
Bulgur, pilavlık, Gaziantep, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 357 kalori, 12.1g protein, 65.0g karbonhidrat ve 4.0g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 357 kcal |
| Protein | 12,1 g |
| Karbonhidrat | 65,0 g |
| Yag | 4,0 g |
| Lif | 6,8 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon | 200 g | 714 | 24,2 | 129,9 | 7,9 |
| 1 kepçe | 150 g | 535,5 | 18,1 | 97,5 | 5,9 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet