Bulgur, pilavlık, Karaman Kalorisi ve Besin Degerleri
Bulgur, pilavlık, Karaman, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 349 kalori, 8.8g protein, 70.4g karbonhidrat ve 2.1g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 349 kcal |
| Protein | 8,8 g |
| Karbonhidrat | 70,4 g |
| Yag | 2,1 g |
| Lif | 6,8 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon | 200 g | 698 | 17,7 | 140,8 | 4,1 |
| 1 kepçe | 150 g | 523,5 | 13,3 | 105,6 | 3,1 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet