Döner, et, pişmiş, Bursa Kalorisi ve Besin Degerleri
Döner, et, pişmiş, Bursa, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 333 kalori, 22.3g protein, 0.0g karbonhidrat ve 27.1g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 333 kcal |
| Protein | 22,3 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 27,1 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,7 mg |
| Doymus Yag | 12,4 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon | 300 g | 999 | 67,0 | 0 | 81,4 |
| yarım porsiyon | 150 g | 499,5 | 33,5 | 0 | 40,7 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet