Döner, piliç eti, çiğ Kalorisi ve Besin Degerleri
Döner, piliç eti, çiğ, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 167 kalori, 23.9g protein, 0.0g karbonhidrat ve 8.0g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 167 kcal |
| Protein | 23,9 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 8 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,7 mg |
| Doymus Yag | 3,4 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon | 300 g | 501 | 71,6 | 0 | 24 |
| yarım porsiyon | 150 g | 250,5 | 35,8 | 0 | 12 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet