Emülsifiye Et ürünü, sosis, Hindi Kalorisi ve Besin Degerleri
Emülsifiye Et ürünü, sosis, Hindi, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 207 kalori, 11.1g protein, 2.6g karbonhidrat ve 15.7g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 207 kcal |
| Protein | 11,1 g |
| Karbonhidrat | 2,6 g |
| Yag | 15,7 g |
| Lif | 5,8 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,8 mg |
| Doymus Yag | 6,2 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet