Erik, Japon erik grubu, Black Amber çeşidi Kalorisi ve Besin Degerleri
Erik, Japon erik grubu, Black Amber çeşidi, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 54 kalori, 0.2g protein, 11.0g karbonhidrat ve 0.5g yağ bulunur. Düşük yağ içeriği ile sağlıklı beslenme planlarında tercih edilir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 54 kcal |
| Protein | 0,2 g |
| Karbonhidrat | 11,0 g |
| Yag | 0,5 g |
| Lif | 2,2 g |
| Seker | 11,3 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet