Güllaç, yaprak, İstanbul Kalorisi ve Besin Degerleri
Güllaç, yaprak, İstanbul, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 348 kalori, 0.6g protein, 82.7g karbonhidrat ve 1.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 348 kcal |
| Protein | 0,6 g |
| Karbonhidrat | 82,7 g |
| Yag | 1,1 g |
| Lif | 2,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet