Hurma, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Hurma, kuru, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 301 kalori, 1.7g protein, 68.9g karbonhidrat ve 0.3g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 301 kcal |
| Protein | 1,7 g |
| Karbonhidrat | 68,9 g |
| Yag | 0,3 g |
| Lif | 8,0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet