İncir, kuru, Aydın, dağlık kesim Kalorisi ve Besin Degerleri
İncir, kuru, Aydın, dağlık kesim, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 303 kalori, 3.1g protein, 66.8g karbonhidrat ve 0.6g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 303 kcal |
| Protein | 3,1 g |
| Karbonhidrat | 66,8 g |
| Yag | 0,6 g |
| Lif | 8,8 g |
| Seker | 67,0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet