Isıl işlem görmüş sucuk, dana Kalorisi ve Besin Degerleri
Isıl işlem görmüş sucuk, dana, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 395 kalori, 15.8g protein, 2.1g karbonhidrat ve 35.1g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 395 kcal |
| Protein | 15,8 g |
| Karbonhidrat | 2,1 g |
| Yag | 35,1 g |
| Lif | 3,7 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,9 mg |
| Doymus Yag | 18,3 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet