Isıl işlem görmüş sucuk, Hindi Kalorisi ve Besin Degerleri
Isıl işlem görmüş sucuk, Hindi, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 367 kalori, 14.6g protein, 0.3g karbonhidrat ve 32.8g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 367 kcal |
| Protein | 14,6 g |
| Karbonhidrat | 0,3 g |
| Yag | 32,8 g |
| Lif | 6,2 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,9 mg |
| Doymus Yag | 17,2 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet