Isıl işlem görmüş sucuk, piliç Kalorisi ve Besin Degerleri
Isıl işlem görmüş sucuk, piliç, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 353 kalori, 14.0g protein, 3.9g karbonhidrat ve 30.2g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 353 kcal |
| Protein | 14,0 g |
| Karbonhidrat | 3,9 g |
| Yag | 30,2 g |
| Lif | 4,8 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,9 mg |
| Doymus Yag | 15,3 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet