İstavrit Kalorisi ve Besin Degerleri
İstavrit, omega-3 yağ asitleri açısından değerli bir deniz ürünüdür. 100 gramında 156 kalori, 18.6g protein, 0.0g karbonhidrat ve 9.1g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 156 kcal |
| Protein | 18,6 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 9,1 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 2,6 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet