Jambon, dana Kalorisi ve Besin Degerleri
Jambon, dana, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 111 kalori, 13.8g protein, 4.2g karbonhidrat ve 3.5g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 111 kcal |
| Protein | 13,8 g |
| Karbonhidrat | 4,2 g |
| Yag | 3,5 g |
| Lif | 3,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,6 mg |
| Doymus Yag | 1,8 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet