Kabak çekirdeği, kuru Kalorisi ve Besin Degerleri
Kabak çekirdeği, kuru, Türk mutfağında sıkça kullanılan bir sebzedir. 100 gramında 619 kalori, 28.9g protein, 10.7g karbonhidrat ve 50.0g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 619 kcal |
| Protein | 28,9 g |
| Karbonhidrat | 10,7 g |
| Yag | 50,0 g |
| Lif | 5,3 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 9,1 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet