Kara dut (rum dutu) suyu Kalorisi ve Besin Degerleri
Kara dut (rum dutu) suyu, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 35 kalori, 0.0g protein, 8.5g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur. Düşük kalorili yapısıyla diyet programlarına uygun bir seçenektir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 35 kcal |
| Protein | 0,0 g |
| Karbonhidrat | 8,5 g |
| Yag | 0,0 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 8,3 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet