Kayısı çekirdeği, iç Kalorisi ve Besin Degerleri
Kayısı çekirdeği, iç, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 577 kalori, 24.1g protein, 2.5g karbonhidrat ve 48.4g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 577 kcal |
| Protein | 24,1 g |
| Karbonhidrat | 2,5 g |
| Yag | 48,4 g |
| Lif | 17,7 g |
| Seker | 2,0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet