Kayısı, erkenci, sofralık , Tyrinthe Kalorisi ve Besin Degerleri
Kayısı, erkenci, sofralık , Tyrinthe, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 28 kalori, 0.3g protein, 5.7g karbonhidrat ve 0.2g yağ bulunur. Düşük kalorili yapısıyla diyet programlarına uygun bir seçenektir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 28 kcal |
| Protein | 0,3 g |
| Karbonhidrat | 5,7 g |
| Yag | 0,2 g |
| Lif | 1,2 g |
| Seker | 2,6 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet