Kayseri pastırması Kalorisi ve Besin Degerleri
Kayseri pastırması, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 252 kalori, 28.6g protein, 6.6g karbonhidrat ve 12.0g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 252 kcal |
| Protein | 28,6 g |
| Karbonhidrat | 6,5 g |
| Yag | 12,0 g |
| Lif | 2,0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 2,5 mg |
| Doymus Yag | 6,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet