Kaz eti, göğüs, derisiz, tuz ilaveli Kalorisi ve Besin Degerleri
Kaz eti, göğüs, derisiz, tuz ilaveli, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 200 kalori, 18.7g protein, 0.0g karbonhidrat ve 13.9g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 200 kcal |
| Protein | 18,7 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 13,9 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,4 mg |
| Doymus Yag | 6,6 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet