Kazandibi, izmir Kalorisi ve Besin Degerleri
Kazandibi, izmir, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 177 kalori, 3.1g protein, 27.4g karbonhidrat ve 6.0g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 177 kcal |
| Protein | 3,1 g |
| Karbonhidrat | 27,4 g |
| Yag | 6,0 g |
| Lif | 0,4 g |
| Seker | 22,1 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet