Kek, kakaolu Kalorisi ve Besin Degerleri
Kek, kakaolu, karbonhidrat ve enerji kaynağı olan bir tahıl ürünüdür. 100 gramında 410 kalori, 5.5g protein, 55.8g karbonhidrat ve 18.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 410 kcal |
| Protein | 5,5 g |
| Karbonhidrat | 55,8 g |
| Yag | 18,1 g |
| Lif | 0,9 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,4 mg |
| Doymus Yag | 5,8 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet