Keşkül, Ankara Kalorisi ve Besin Degerleri
Keşkül, Ankara, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 135 kalori, 3.7g protein, 17.9g karbonhidrat ve 5.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 135 kcal |
| Protein | 3,7 g |
| Karbonhidrat | 17,9 g |
| Yag | 5,1 g |
| Lif | 1,3 g |
| Seker | 10,1 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet