Koyun, kuyruk yağı Kalorisi ve Besin Degerleri
Koyun, kuyruk yağı, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 787 kalori, 2.9g protein, 0.0g karbonhidrat ve 86.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 787 kcal |
| Protein | 2,9 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 86,1 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 38,4 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet