Kuş üzümü, kurutulmuş Kalorisi ve Besin Degerleri
Kuş üzümü, kurutulmuş, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 322 kalori, 2.0g protein, 74.7g karbonhidrat ve 0.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 322 kcal |
| Protein | 2 g |
| Karbonhidrat | 74,7 g |
| Yag | 0,6 g |
| Lif | 4,5 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet