Lokum, safranlı, antep fıstıklı, Safranbolu Kalorisi ve Besin Degerleri
Lokum, safranlı, antep fıstıklı, Safranbolu, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 422 kalori, 3.6g protein, 76.4g karbonhidrat ve 10.5g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 422 kcal |
| Protein | 3,6 g |
| Karbonhidrat | 76,4 g |
| Yag | 10,5 g |
| Lif | 3,8 g |
| Seker | 64,1 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 7,1 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet