Mandarin, Klemantin Kalorisi ve Besin Degerleri
Mandarin, Klemantin, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 50 kalori, 0.5g protein, 10.7g karbonhidrat ve 0.1g yağ bulunur. Düşük yağ içeriği ile sağlıklı beslenme planlarında tercih edilir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 50 kcal |
| Protein | 0,5 g |
| Karbonhidrat | 10,7 g |
| Yag | 0,1 g |
| Lif | 2,1 g |
| Seker | 5,7 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon | 250 g | 125 | 1,2 | 26,8 | 0,3 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet