Mantı, çiğ, Kayseri Kalorisi ve Besin Degerleri
Mantı, çiğ, Kayseri, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 292 kalori, 12.6g protein, 45.5g karbonhidrat ve 5.7g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 292 kcal |
| Protein | 12,6 g |
| Karbonhidrat | 45,5 g |
| Yag | 5,7 g |
| Lif | 4,0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,6 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon | 250 g | 730 | 31,6 | 113,8 | 14,3 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet