Mantı, çiğ, Safranbolu Kalorisi ve Besin Degerleri
Mantı, çiğ, Safranbolu, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 280 kalori, 12.3g protein, 41.0g karbonhidrat ve 6.4g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 280 kcal |
| Protein | 12,3 g |
| Karbonhidrat | 41,0 g |
| Yag | 6,4 g |
| Lif | 4,9 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,7 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Porsiyon Bazinda Besin Degerleri
| Porsiyon | Miktar | Kalori | Protein | Karb. | Yag |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 porsiyon | 250 g | 700 | 30,6 | 102,6 | 16 |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet