Nar, Hicaz çeşidi Kalorisi ve Besin Degerleri
Nar, Hicaz çeşidi, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 61 kalori, 0.3g protein, 9.3g karbonhidrat ve 0.2g yağ bulunur. Lif açısından zengin olması sindirim sağlığını destekler.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 61 kcal |
| Protein | 0,3 g |
| Karbonhidrat | 9,3 g |
| Yag | 0,2 g |
| Lif | 10,2 g |
| Seker | 8,3 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet