Palamut Kalorisi ve Besin Degerleri
Palamut, omega-3 yağ asitleri açısından değerli bir deniz ürünüdür. 100 gramında 216 kalori, 20.2g protein, 0.0g karbonhidrat ve 15.1g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 216 kcal |
| Protein | 20,2 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 15,1 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 4,6 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet