Pancar, şeker Kalorisi ve Besin Degerleri
Pancar, şeker, Türk mutfağında sıkça kullanılan bir sebzedir. 100 gramında 82 kalori, 0.5g protein, 18.5g karbonhidrat ve 0.2g yağ bulunur. Düşük yağ içeriği ile sağlıklı beslenme planlarında tercih edilir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 82 kcal |
| Protein | 0,5 g |
| Karbonhidrat | 18,5 g |
| Yag | 0,1 g |
| Lif | 2,4 g |
| Seker | 13,7 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet