Pestil, dut, Erzurum Kalorisi ve Besin Degerleri
Pestil, dut, Erzurum, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 385 kalori, 5.8g protein, 71.5g karbonhidrat ve 7.6g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 385 kcal |
| Protein | 5,8 g |
| Karbonhidrat | 71,5 g |
| Yag | 7,6 g |
| Lif | 3,5 g |
| Seker | 62,3 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet