Pestil, dut, Kemaliye, Erzincan Kalorisi ve Besin Degerleri
Pestil, dut, Kemaliye, Erzincan, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 395 kalori, 4.4g protein, 77.8g karbonhidrat ve 7.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 395 kcal |
| Protein | 4,4 g |
| Karbonhidrat | 77,8 g |
| Yag | 7,3 g |
| Lif | 0,2 g |
| Seker | 61,5 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet