Pestil, üzüm, Gaziantep Kalorisi ve Besin Degerleri
Pestil, üzüm, Gaziantep, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 353 kalori, 1.3g protein, 84.5g karbonhidrat ve 0.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 353 kcal |
| Protein | 1,3 g |
| Karbonhidrat | 84,5 g |
| Yag | 0,3 g |
| Lif | 3,3 g |
| Seker | 60,2 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet