Piliç eti, kanat Kalorisi ve Besin Degerleri
Piliç eti, kanat, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 173 kalori, 20.3g protein, 0.0g karbonhidrat ve 10.2g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 173 kcal |
| Protein | 20,3 g |
| Karbonhidrat | 0 g |
| Yag | 10,2 g |
| Lif | 0 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 3,4 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet