Portakal suyu Kalorisi ve Besin Degerleri
Portakal suyu, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 60 kalori, 0.4g protein, 14.6g karbonhidrat ve 0.0g yağ bulunur. Düşük yağ içeriği ile sağlıklı beslenme planlarında tercih edilir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 60 kcal |
| Protein | 0,4 g |
| Karbonhidrat | 14,6 g |
| Yag | 0 g |
| Lif | 0,1 g |
| Seker | 8,0 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet