Reçel, ahududu Kalorisi ve Besin Degerleri
Reçel, ahududu, besleyici bir meyve çeşididir. 100 gramında 273 kalori, 0.2g protein, 66.9g karbonhidrat ve 0.1g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 273 kcal |
| Protein | 0,2 g |
| Karbonhidrat | 66,8 g |
| Yag | 0,1 g |
| Lif | 2,3 g |
| Seker | 57,6 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet