Sarımsak, kuru, toz Kalorisi ve Besin Degerleri
Sarımsak, kuru, toz, Türk mutfağında sıkça kullanılan bir sebzedir. 100 gramında 367 kalori, 17.3g protein, 68.1g karbonhidrat ve 0.7g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 367 kcal |
| Protein | 17,3 g |
| Karbonhidrat | 68,1 g |
| Yag | 0,7 g |
| Lif | 9,8 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet