Sucuk, Erzurum Kalorisi ve Besin Degerleri
Sucuk, Erzurum, protein açısından zengin bir et ürünüdür. 100 gramında 454 kalori, 23.8g protein, 2.2g karbonhidrat ve 38.5g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 454 kcal |
| Protein | 23,8 g |
| Karbonhidrat | 2,2 g |
| Yag | 38,5 g |
| Lif | 1,8 g |
| Seker | 0 g |
| Sodyum | 1,0 mg |
| Doymus Yag | 19,4 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet