Sütlaç, Ankara Kalorisi ve Besin Degerleri
Sütlaç, Ankara, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 148 kalori, 2.3g protein, 18.3g karbonhidrat ve 6.7g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 148 kcal |
| Protein | 2,3 g |
| Karbonhidrat | 18,3 g |
| Yag | 6,7 g |
| Lif | 2,4 g |
| Seker | 16,4 g |
| Sodyum | 0,0 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet