Sütlaç, Hamsiköy, Trabzon Kalorisi ve Besin Degerleri
Sütlaç, Hamsiköy, Trabzon, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 128 kalori, 3.6g protein, 16.0g karbonhidrat ve 5.3g yağ bulunur.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 128 kcal |
| Protein | 3,6 g |
| Karbonhidrat | 16,0 g |
| Yag | 5,3 g |
| Lif | 0,6 g |
| Seker | 13,8 g |
| Sodyum | 0,1 mg |
| Doymus Yag | 0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet