Tahin, İstanbul Kalorisi ve Besin Degerleri
Tahin, İstanbul, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinden biridir. 100 gramında 676 kalori, 20.0g protein, 3.3g karbonhidrat ve 62.2g yağ bulunur. Yüksek protein içeriği ile kas gelişimi ve tokluk için idealdir.
Besin Degerleri (100 g)
| Besin Ogesi | Miktar (100 g) |
|---|---|
| Kalori | 676 kcal |
| Protein | 20,0 g |
| Karbonhidrat | 3,3 g |
| Yag | 62,2 g |
| Lif | 11,3 g |
| Seker | 0,7 g |
| Sodyum | 0,3 mg |
| Doymus Yag | 13,0 g |
Bu yemegi Arori ile takip et
AI destekli kalori takibi ile beslenmenizi kolayca yonetin. Fotografla, barkodla veya arama ile ogunlerinizi kaydedin.
Arori'yi Kesfet